Jako přímí dovozci OASE, Pontec a Aqua Nova Vám garantujeme nejniží ceny v ČR!

Garance se týká vybraného sortimentu pro zahradní jezírka, jehož jsme přímí dovozci (OASE, Pontec a Aqua Nova). V případě, že najdete lepší nabídku, kontaktujte nás. Na akční zboží, výprodejové akce se sleva nevztahuje.
  1. Ogata Crystal Bio 10 l
  2. Ogata Crystal Bio 10 l
  3. Ke stažení (návody, přílohy apod.)

Ogata Crystal Bio 10 l

Ba00224

kód výrobce: filtrační materiál Ogata Crystal Bio 10 l

cena (vč. DPH): 488.00 Kč

odpovědnost za vady: 24.00 měs.

vyřazeno z nabídky
nelze objednat

Jezírkový filtrační materiál Ogata Crystal Bio je ideální filtrační médium pro biologické rozdělení znečišťujících látek. Filtrační médium pro jezírkové filtry je díky otevřené porézní struktuře ideální náplní do biologické části filtrace. Médium má aerobní a anaerobní zóny. Rychlost rozkladu je až 10 krát vyšší než jakou probíhá v běžných filtračních hmotách. Crystal Bio je unikátní, ekologicky šetrné sklo, které je vyráběné při teplotě nad 900 ° C. Vzhledově vypadá jako poréznější šedé lávové kameny. Toto filtrační medium má povrchovou-plochu až desetkrát větší než u většiny plastových filtračních médií. Extrémně porézní a lehký materiál.

Parametry:

Velikost
30 – 60 mm
Balení
10 l / 1,6 kg
Tímto materiálem pro jezírkové filtrace můžete doplnit biologickou zónu filtru a zvýšit tak jeho čistící schopnost při čištění vody v jezírku. Pro rychlejší nastartování čistícího procesu doporučujeme na jaře přidávat do filtru i do jezírka filtrační bakterie. Také po razantnějším vyčištění filtrace je můžete aplikovat. V našem sortimentu nabízíme jak startovací bakterie pro filtry, tak čistící do vody jezírka.

Vyhledávání:

Související zboží

Často kupované:

Podobné zboží:

© 2006 webdesign Votava
odkazy