Jako přímí dovozci OASE, Pontec a Aqua Nova Vám garantujeme nejniží ceny v ČR!

Garance se týká vybraného sortimentu pro zahradní jezírka, jehož jsme přímí dovozci (OASE, Pontec a Aqua Nova). V případě, že najdete lepší nabídku, kontaktujte nás. Na akční zboží, výprodejové akce se sleva nevztahuje.
  1. Filtr AVA CPF 500
  2. Ke stažení (návody, přílohy apod.)

Filtr AVA CPF 500

AQUAAVA500

doprava zdarma-Filtr AVA CPF 500

Doprava zdarma - Filtr AVA CPF 500

kód výrobce: tlakový filtr AVA CPF-500, IRIS-AVA

cena (vč. DPH): 4690.00 Kč

odpovědnost za vady: 24.00 měs.

skladem u našeho dodavatele
odesíláme za 1-3 pracovní dny

Koupit na splátky

splátková kalkulačka

Jezírková tlaková filtrace AV CPF 500 do 30000 litrů objemu okrasného jezírka s 18 W UV lampou. Uzavřený tlakový filtr CPF 500 s integrovanou UV lampou o příkonu 18 W včetně UV zářivky se hodí pro různě velké nádrže podle průtoku použitého čerpadla. Údržba jezírkového filtru je jednoduchá, pouze změnou směru toku vody mohou být z filtru odstraněny nečistoty samostatnou výpustí. Tento způsob čištění je velmi jednoduchý a účinný a navíc šetrný k důležitým bakteriím ve filtru. Filtr tak zůstává stále biologicky aktivní. Filtr do jezírka CPF 500 je vhodný do maximálního objemu 30 m3 vody.
Má možnost umístění mimo břeh jezírka, výtok vody z filtrace lze využít na potůček či vodopád. Jezírková filtrace je dvoukomorová, v dolní komoře jsou uloženy filtrační míčky, které zachycují hrubé nečistoty, horní komora obsahuje pěnové filtrační houbičky.
Díky vysokému průtoku vody dosáhnete průzračné vody. Tento filtr má vestavěný samočistící systém v podobě trojcestného ventilu, který zajišťuje snadnou údržbu bez nutnosti otevření filtrace.
Filtr můžete umístit jak nad úroveň vodní hladiny tak pod. Použít se dá i k napájení potůčků nebo vodopádů do maximální výšky 3 metrů. Díky integrované UV lampě máte průzračnou vodu bez řas.
Na základě bio filtračního systému se z vody odstraňují amoniaky a nitridy.
Ve filtraci je zabudována 18 W UV lampa, zářivka se dá jednoduše vyměnit na jaře vždy za novou.

Parametry:

Připojení
3/4" - 6/4"
UV lampa
18 W
Životnost UV zářivky
max. 6000 hodin
Objem nádoby filtru
20 litrů
Hmotnost filtru
9 kg

Vhodný pro nádrže:

Při použití čerpadla 6000 l/hod: bez ryb 12 m3 / s rybami 6 m3
Při použití čerpadla 8000 l / hod: bez ryb 16 m3 / s rybami 3 m3
Při použití čerpadla 10000 l / hod: bez ryb 30 m3 / s rybami 10 m3

Funkce filtrace:

Kombinace mechanického a biologického čištění vody při non-sto provozu. Ve filtračních materiálech se usídlují užitečné mikroorganismy čistící vodu. Řasy a nežádoucí bakterie se odstraní z vody. Nečistoty a ostatní vznášející se částice se zachytí při mechanickém čištění a již se nedostanou do jezírkové vody.
Osídlení potřebnými bakteriemi v dostatečném množství ve filtraci trvá zhruba 4 až 6 týdnů. Teplota vody ve filtru by neměla přesáhnout 40 °C, filtrace by ideálně měla být umístěna ve stiném místě a neměla by být vystavena přímému slunci.

Technický list:

ke stažení pod obrázky

Vyhledávání:

Související zboží

Podobné zboží:

© 2006 webdesign Votava
odkazy