Jako přímí dovozci OASE, Pontec a Aqua Nova Vám garantujeme nejniží ceny v ČR!

Garance se týká vybraného sortimentu pro zahradní jezírka, jehož jsme přímí dovozci (OASE, Pontec a Aqua Nova). V případě, že najdete lepší nabídku, kontaktujte nás. Na akční zboží, výprodejové akce se sleva nevztahuje.
  1. AB Oxygen 25 kg
  2. Ke stažení (návody, přílohy apod.)

AB Oxygen 25 kg

AV201300

kód výrobce: kyslíkový čistič, kyslík do jezírka, čištění jezírka, čištění jezírka na jaře, čištění zahradního jezírka, biologické čištění jezírka, jezírková chemie, Algoxan, Tripond Peroxyd, Oxymor

cena (vč. DPH): 3750.00 Kč

odpovědnost za vady: 24.00 měs.

skladem u nás
odesíláme za 1-2 pracovní dny, k vyzvednutí po vyzvání

Koupit na splátky

splátková kalkulačka

Kyslíkové čištění jezírka Oxygen 25 kg na 500 - 1250 m3 vody, kyslík na čištění vody a kalu v jezírku AB Oxygen je podstatně výhodnější než Algoxan 25 kg neboTripond Peroxyd . Odstraňuje povlaky z bohů a dna nádrže a ostatní nečistoty za pomoci aktivního kyslíku, podporuje biologický proces.
Kyslík do jezírka je pro obyvatele jezírka životně důležitý. Obsah kyslíku ve vodě však závisí na teplotě. Čím je teplota vody vyšší, tím méně kyslíku obsahuje.Rybám zpravidla stačí pohyb vody pomocí čerpadla do jezírka. Proto lze kyslíkový čistič používat i k dodání kyslíku do vody jezírka v letních a zimních měsících.
Kyslík také podporuje rychlejší rozklad a odbourávání kalu ze dna jezírka a zvyšuje aktivitu čistících bakterií. Brání tak i tvorbě jedovatých bahenních plynů

Použití:

Doporučujeme dávkování 20 - 50 g/1m3 vody v jezírku.
Požadované množství rovnoměrně rozsypeme na vodní
hladinu nebo na stěny jezírka či na další nečistoty. S vodou dojde
k požadované reakci přípravku. Po vyplavení nečistot je nutné je okamžitě odstranit, a to buď mechanicky pomocí jezírkové síťky nebo přes skimmery do jezírkové filtrace.
Přípravek se musí aplikovat ve slunečném počasí
při teplotě nad +10°C. Zásah kyslíkem můžete opakovat za 7 - 10 dnů.

POZOR: používat jen při pH vody 7-8.
Výrobek skladujte v suchu a chladnu.

Způsoby působení:

Kyslíkové čištění jezírka působí okamžitým uvolňováním aktivních kyslíku do vody. Nečistoty mohou být krátce na to sesbírány jemnou síťkou, Zbytky vláknitých řas zachytí jezírkový filtr. AV kyslíkové čistištění napomáhá odbouravat kal a bahno ze dna jezírka. Další informace naleznete v našich článcích jako je Kyslík v jezírku - elixír života nebo Řasy v jezírku na kamenech a bocích nádrže.

Upozornění:

Nejsou známé žádné nežádoucí reakce s ostatními výrobky pro jezírka. Mezi použitím více prostředků pro jezírka dodržujte časový odstup několika dnů. Při zpozorování nežádoucího vlivu se musí provést okamžitá výměna vody.

Vliv na obyvatele jezírka
Při uváděném dávkování a respektování co se týká hodnoty pH, je kyslíkový čistič použitelný nezávadně. Nesypte prášek na ryby a listy leknínu.

Dávkování:

20 – 50 g na 1m3 vody v jezírku.
pH nesmí být při použití vyšší než 8,5.
Výrobek pro profesionální uživatele a spotřebitele.

Pokyny pro aplikaci:

Může být použit víckrát za sezonu.V dešťové vodě a jiné měkké vodě by měl být peroxid použit pouze po nasazení zvýšení uhličitanové tvrdosti jako např. Koi Stabil 5kg, Teich Stabil nebo AquaActive OASE Optipond

Před použitím vždy čtěte charakteristiku a informace o produktu!
Balení 10 kg na 200-500 m3 vody.
Bezpečnostní list na vyžádání

Ostatní balení kyslíku do jezírka AB Oxygen:
AB Oxygen 1 kg
AB Oxygen 2,5 kg
AB Oxygen 5 kg
AB Oxygen 10 kg

Vyhledávání:

Související zboží

Často kupované:

Podobné zboží:

© 2006 webdesign Votava
odkazy