Jsme přímí dovozci OASE, Pontec a Aqua Nova.

  1. Čerpadlo Aqua Craft ECO P3100
  2. Čerpadlo Aqua Craft ECO P3100
  3. Čerpadlo Aqua Craft ECO P3100
  4. Čerpadlo Aqua Craft ECO P3100
  5. Čerpadlo Aqua Craft ECO P3100
  6. Ke stažení (návody, přílohy apod.)

Čerpadlo Aqua Craft ECO P3100

HeissP3100E-00

doprava zdarma-Čerpadlo Aqua Craft ECO P3100

Doprava zdarma - Čerpadlo Aqua Craft ECO P3100

kód výrobce: rybniční čerpadlo Heissner Aqua Craft Premium, jezírková čerpadla Heissner, čerpadlo pro jezírka, čerpadla do jezírek, čerpadlo pro filtraci, čerpadlo na potůček, vodopád, potůčky, rybníčkové čerpadlo

cena (vč. DPH): 3290.00 Kč

odpovědnost za vady: 60.00 měs.

skladem u našeho dodavatele
odesíláme za 1-5 pracovních dnů

Koupit na splátky

splátková kalkulačka

Jezírkové čerpadlo Heissner Aqua Craft Premium ECO P3100E, max. 3100 l/h, 40W se hodí napájení malých potůčků a vodopádů, nebo čerpání vody do jezerní filtrace. Německá rybníčková čerpadla řady Aqua Craft pracují bez předfiltru a bez problémů přenášejí větší nečistoty do vel. 5 mm. HEISSNER technologie Dura-keramik zaručuje dlouhou životnost těchto vodních pump. Důležité části motoru jsou vyrobeny z vysoce kvalitního keramickeho materiálu odolného proti opotřebení.
Nejvyšší bezpečnost je zajištěna také díky 10 m gumovému kabelu, který je odolný
vůči UV záření. Venkovní uzemňovací panely, zapečetění všech částí vedoucí proud pryskyřicí a teplotní přepínač sloužící jako ochrana proti přehřátí jsou naše záruky pro Vaši bezpečnost při používaní.

Parametry:

Výkon v l
3100 l/h
Příkon
40 W
Napětí
Dopravní výška
cca 2,3 m
Připojení
1/2"+3/4"+1"
Délka kabelu
10 m
Rozměry d x š x v
31 x 19 x 11 cm
Země původu
Německo

Návod:

K čerpadlu připojte fontánový nástavec nebo hadici (nejsou součástí dodávk\). Vývod hadice umistěte dle požadavku na vrchol potůčku, vodopádu nebo spojte s filtračním systémem.
Čerpadlo umístěte do vody nebo do šachtice (níže než je vodní hladina jezírka). Nesmí být provozováno s jinou tekutinou než je voda.
Pravidelně čistěte sání čerpadla, popř. sací komoru a rotor. Neprovádejte žádné zásahy do jeho elektroinstalace. při poškození kabelu okamžitě vyřaďte z provozu.
Před zimou čerpadlo vyjměte z vody a vyčistěte. Ukliďte v bezmrazém prostoru. Čerpadlo může být uloženo i ve vodě v nezámrzné hloubce.

Návod ke stažení: viz. přílohy pod obrázkyVideo


Vyhledávání:

Související zboží

Podobné zboží:

© 2006 webdesign Votava
odkazy