Potřebujeme od vás povolit zpracování cookies, díky kterým lépe poznáme, co vás zajímá. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Na našem webu používáme i nezbytné cookies pro správnou funkci stránek.

Přihlásit     Registrace
pro objednání zboží přihlášení není nutné
Jsme specialisté na jezírka, akvaristiku, teraristiku a čerpací techniku, autorizovaní prodejci a přímí dovozci OASE, Pontec a Aqua Nova s 30 letou tradicí na našem trhu. Registrujte se a získejte slevu na výrobky OASE.
jezírka - zahrada - domácí fontány » filtrační sety pro zahradní jezírka » jezírkové filtrační sety 10-15m3 » filtrační sety gravitační 10-15m3

BioSmart Set 14000

  1. BioSmart Set 14000
  2. BioSmart Set 14000
  3. BioSmart Set 14000

OASE50451

  • DOPRAVA ZDARMA
Pro malé nebo o trošku větší jezírko je tu OASE beztlaková filtrační sestava Biosmart set 14000. Kombinace velkého povrchu pěn filtrace (biologicko-mechanické čištění) a UV sterilizace, která zajišťuje filtr čistou a zdravou vodu v rybníčku.
Kód výrobce: filtrační set, filtrace do jezírka, filtrace pro jezírko

Cena (vč. DPH): 8590.00 Kč

Recyklační poplatek: 6.17 Kč

Odpovědnost za vady: 24.00 měs.

skladem
odesíláme během 3 pracovních dnů

Koupit na splátky

splátková kalkulačka

Průtoková jezírková filtrační sada Oase BioSmart set 14000 se skládá z gravitační filtrace do jezírka, UV-C lampy 11W (včetně 11W UVC zářivky) a čerpadla OASE FP 3500.

Filtrační sestava OASE Biosmart set 14000 nabízí kombinaci výkonného filtračního systému a UVC technologie pro biologicko-mechanické čištění, což zajišťuje čistou a zdravou vodu v rybníčku.

Velký povrch pěn filtru: Poskytuje dostatečnou plochu pro zachycení nečistot a pro růst užitečných bakterií, což přispívá k efektivnímu čištění vody.
UVC technologie: Pomáhá eliminovat patogenní organismy a řasy, čímž zlepšuje kvalitu vody a snižuje riziko onemocnění ryb.
Obohacení kyslíkem: Speciální vedení vody umožňuje zvýšení obsahu kyslíku ve vodě, což je důležité pro zdraví ryb a dalších živočichů v rybníčku.
Čistící držadla: Osvědčený design umožňuje pohodlné čištění filtrační pěny bez nutnosti demontáže, což usnadňuje údržbu systému.
Displej signalizující stupeň nečistot: Vestavěný displej ukazuje, kdy je vhodný čas provést čištění filtru, což pomáhá udržovat optimální provozní podmínky.
Integrovaný odtok dna: Umožňuje jednoduché odstranění hrubých nečistot z filtru, což dále usnadňuje údržbu a čištění.
Zobrazení teploty vody: Poskytuje informaci o teplotě vody, což může být užitečné pro monitorování prostředí pro ryby a další živočichy.
Možnost zákopu do země: Sestavu je možné zakopat do země až do 1/3 své výšky, což umožňuje estetické a diskrétní umístění v rybníčku.
Samospádový odtok vody: Voda z filtru vytéká samospádem, což zajišťuje plynulý odtok bez potřeby dodatečného vybavení.

Parametry:

Vestavěná UV-C lampa
11 W
Čerpadlo průtok
3400 l/h
Dopravní výška
max. 2,7 m
Příkon
70W
Filtr náplň modré houby
3 ks
Filtr červené houby
3 ks
Připojení
3/4" - 1 1/2"
Výstup v mm
DN 70
Životnost UV zářivky
6000-8000 hodin
Země původu
Německo
Pro okrasné jezírko o objemu: 14 m3 vody (bez ryb)
S rybami: 7 m3 vody (karas, jesen)
S chovnými rybami a KOI kapry: 3,5 m3

Další varianty filtračních setů OASE BioSmart:
OASE BioSmart set 7000
OASE BioSmart set 18000
OASE BioSmart set 24000
OASE BioSmart set 36000


Video


Ke stažení (návody, přílohy apod.)

Související zboží

Často kupované:

Podobné zboží:

info@nasezahrady.cz