Jako přímí dovozci OASE, Pontec a Aqua Nova Vám garantujeme nejniží ceny v ČR!

Garance se týká vybraného sortimentu pro zahradní jezírka, jehož jsme přímí dovozci (OASE, Pontec a Aqua Nova). V případě, že najdete lepší nabídku, kontaktujte nás. Na akční zboží, výprodejové akce se sleva nevztahuje.
  1. Jezírkové vzduchování OASE AquaOxy
  2. Ke stažení (návody, přílohy apod.)

Jezírkové vzduchování OASE AquaOxy

Poradna-AquaOxy1000

kód výrobce: AquaOxy 500, AquaOxy 1000, AquaOxy 2000, AquaOxy 4800, AquaOxy 240, OxyTex

Jezírkové provzdušňovače AquaOxy a OxyTec OASE

Vzduchovadla do jezírka OASE AquaOxy 240, 500, 1000, 2000 a 4800 představují klasiku v provzdušňování jezírek. Jsou vhodné pro nádrže s vysokým počtem ryb. Kompresory AquaOxy 1000 a 2000 jsou na bezpečné napětí 12V, kdy primární část je napájena ze sítě 230V a převáděna na sekundár 12V/AC. Vzduchování pro jezírka zajišťuje optimální zásobování kyslíkem fauny a flory. Kyslík v jezírku je důležitý nejen pro ryby, ale pro čistící mikroorganizmy, které přeměňují živiny na dusík. Spotřebovávají tedy jednu část živin, kvůli kterým bují řasy. Velmi kvalitní robustní motor AquaOxy a kryt z UV odolného plastu zaručují dlouhou životnost vzduchovače. oase50290 Výhodou je, ze každý vzduchovací motorek AquaOxy má ve výbavě vzduchovací hadičky a kameny a sada náhradních membrán. Vzduch přiváděný do jezírkové filtrace dokáže zvýšit její výkon.
Pro malé rybníčky je užitečný také solární provzdušňovač jezírka PondoSolar Air Island Pontec (hobby řada OASE), což je plovoucí solární vzduchovací motorek s výkonem 150 l/h. Jezírkové solární vzduchovací čerpadlo má ve výbavě 50 cm hadičky a vzduchovací kámen. Zařízení je ihned připraveno k použití.
Jedinečné spojení zásobování kyslíkem, cirkulace vody a odbourávání živin představují sady OxyTex OASE. Ty se skládají ze speciálního nástavce nástavce, který nahrazuje vzduchovací kámen. Jeho atraktivní vzhled připomíná vodní rostliny. Díky velké ploše a struktuře rozšiřuje prostor pro jezírkové bakterie. Je ideálním doplňkem k jezírkovým filtrům OASE Filtomatic CWS a FiltoClear, čímž dosáhnete zvýšení kompletního filtračního výkonu až o 25%. Samostatný provzdušňovač jezírka OxyTex můžete snadno připojit k stávajícím vzduchovým pumpám, protože má v balení přiložen adaptér na hadici a hadičku dlouhou 5 metrů o průřezu 4,5 mm.

Vyhledávání:

Související zboží

Podobné zboží:

© 2006 webdesign Votava
odkazy