Jsme přímí dovozci OASE, Pontec a Aqua Nova.

  1. Sera CO2 - Elektronický řídící systém
  2. Ke stažení (návody, přílohy apod.)


Sera CO2 - Elektronický řídící systém

SERA8005

kód výrobce: Sera CO2 - Elektronický řídící systém

cena (vč. DPH): 9168.00 Kč

odpovědnost za vady: 24.00 měs.

skladem u našeho dodavatele
odesíláme za 1-3 pracovní dny

Koupit na splátky

splátková kalkulačka

Seramic CO2-kontrolní jednotka
zcela automatická elektronická CO2 jednotka
Seramic CO2-kontrolní jednotka automaticky kontroluje tok CO2 a udržuje stálou hodnotu pH v akváriu. seramic CO2-kontrolní jednotka umožňuje přesnou úpravu hodnoty pH porovnáním okamžité hodnoty s nastavenou hodnotou a automaticky je vyváží tokem CO2.
Seramic pH řídící jednotka.
Akvaristé, kteří se starají o růst nádherných rostlin nebo působivý korálový útes nenechávají hodnotu pH jen tak. Proto se velmi pečlivě sleduje a reguluje obsah CO2. Pohodlnější řešení je: nová seramic pH řídící jednotka - automatické kontrolní centrum, které přidává správné množství CO2 v závislosti na požadované hodnotě pH. Jde o skvělé víceúčelové zařízení pro sladkovodní i mořská akvária. Vylepšení umožňuje regulaci CO2 hnojícího systému, Ca rekatoru a napájecího čerpadla, tudíž zajišťuje správnou hodnotu pH v akváriu.

Ať už jde o jemně se houpající uspořádání rostlin nebo pestrý korálový útes - skvělý přírodní vzhled v akváriu vyžaduje stálou hodnotu pH. Musí být sledována pravidelně a dávky CO2 musejí být přidávány opatrně.

Každý, kdo si chce péči o akvárium zjednodušit, ať přenechá sledování a úpravu obsahu CO2 vhodné jenotce, jako je např. seramic pH řídící jednotka od společnosti sera. Splňuje požadavky obou akvárií, sladkovodního i mořského: Požadované množství CO2 je přímo přidáváno do sladké vody. V mořských akváriích reguluje seramic pH řídící jednotka dávky CO2 skrze Ca reaktor.

pH řídící jednotka CO2 hnojícího systému, Ca reaktor nebo napájecí čerpadlo je skvělým řešením pro každého akvaristu. Díky rozsahu teplot (0-50°C), měření (pH 2-12) a úpravy (pH 4-9) může být seramic pH řídící jednotka použita individuálně i multifunkčně.
Snadno čitelný displej s komplexním provozním panelem umožní přesnou úpravu a sledování požadované hodnoty pH.

Přehled funkcí seramic pH řídící jednotky:

•pH-řízená regulace CO2 hnojícího systému, Ca reaktoru a napájecího čerpadla
•kalibrační funkce, úprava požadované hodnoty, nastavení zpožděného vypnutí
•ochrana proti postříkání vodou
•4-ciferný LED displej

Set obsahuje:


•CO2-elektromagnetický ventil
•pH-elektroda
•kalibrační roztoky (pH 4,0 a pH 7,0)
•2 přísavky, univerzální držáky a univerzální držící ploténka (pro umístění jednotky na zeď nebo umístění samostatně ve vzpřímené poloze)
•3 metry dlouhá CO2-hadice
•zpětný ventil

Podobné zboží:

© 2006 webdesign Votava
odkazy