Jako přímí dovozci OASE, Pontec a Aqua Nova Vám garantujeme nejniží ceny v ČR!

Garance se týká vybraného sortimentu pro zahradní jezírka, jehož jsme přímí dovozci (OASE, Pontec a Aqua Nova). V případě, že najdete lepší nabídku, kontaktujte nás. Na akční zboží, výprodejové akce se sleva nevztahuje.

Vyhledávání:Slevy:

Registrujte se a ušetřete.
Velkoobchodní ceník na vyžádání pro zahradní centra, obchodníky a slevy pro realizátory při nákupu na IČO.

Poradna:

Poradna

info@nasezahrady.czAutorizovaný prodejce OASE

Dovážíme

Aqua Nova
Oase Pontec Záruka čisté vody
Nákup na splátky - zahradní technika

Jezírková čerpadla, UV lampy a filtry Aqua Nova

Nově jsme rozšířili nabídku o produkty pro jezírka Aqua Nova a postupně je doplňujeme o další. Jak se ukázalo, velmi oblíbená se stala čerpadla do jezírek řady NFP. Např. jezírkové čerpadlo AquaNova NFP 6500 ECO je úsporné a můžete ho použít jako jezerní čerpadlo na potok, vodopád nebo k napájení rybníčkové filtrace. Jezírko ve vlastní zahradě vytvoří příjemnou atmosféru, která přinese klid a uvolnění. Pohyb vody, ať již je to potůček, vodotrysk nebo vodopád, zpříjemní klima Vaší zahrady. Tekoucí voda vypadá nádherně, ale její proud dodává kyslík rybám a dalším obyvatelům rybníčku. Koloběh vody v zahradní nádrži též posiluje jeho samočistící schopnost a podporuje biologickou rovnováhu. Protože jezerní čerpadla AquaNova NPF umí nasát i větší částice z vody jezírka až do velikosti 6 mm, jsou vhodná pro filtry do jezírka, jako jsou tlakové nebo gravitační filtrace Aqua Nova. Výhodou je, že při vysokém výkonu mají nízkou spotřebu, a proto nesou označení ECO.

Potůčková a filtrační čerpadla NFP do jezírka Aqua Nova je možno instalovat i tzv. nasucho, ale musí být pod úrovní hladiny vody. Motor chrání tepelná pojistka.

Hlavními přednosti jezírkových čerpadel AquaNova NFP je velmi nízká spotřeba elektřiny, extrémně tichý asynchronní motor, vynikající výkon a dlouhé frekvence čištění čerpadla. Může přečerpávat nečistoty z jezírka až 6 mm. Snadná údržba, keramická osička, odolná proti korozi. Tepelná pojistka. Ochrana pojistka motoru při zablokování rotoru.

Také UV lampy proti řasám patří mezi potřebná zařízení pro čistotu vody v rybníčku. UV-C lampy Aqua Nova snižují zákal vody, ničí choroboplodné zárodky bez použití chemie a proto jsou vhodné na zahradní okrasná jezírka a další vodní nádrže.

Nesmíme zapomenout také na filtry Aqua Nova. Dodáváme tlakové i gravitační filtrace, které jsou vhodné pro různě velká jezírka. Protože sami máme několik jezírek, můžeme Vám poradit a podělit se s Vámi o získané zkušenosti. Večerní osvětlení jezírka a solitér zahrady nabízejí také LED reflektory. Na podzim zase najdou uplatnění sítě na jezírka.

© 2006 webdesign Votava
odkazy