Jsme přímí dovozci OASE, Pontec a Aqua Nova.

  1. Kočkolit MAGIC Pearl Original 16 l
  2. Ke stažení (návody, přílohy apod.)

Kočkolit MAGIC Pearl Original 16 l

pla003-107

kód výrobce: silikagel kočkolit, podestýlka pro kočky

cena (vč. DPH): 424.00 Kč

odpovědnost za vady: 24.00 měs.

skladem u našeho dodavatele
odesíláme za 1-3 pracovní dny

Silikagelové stelivo pro kočky (kočkolit) MAGIC Pearl Original 16 litrů s unikátní technologií silikagel, které v sobě zadržuje veškerou tekutinu i zápach v kočičích toaletách jako je WC Vicky. Technologie adsorpce je chemická reakce, při které dochází ke změně fyzikálních vlastností, na rozdíl od absorpce, kterou používají obyčejné kočkolity. MAGIC Pearls pelety adsorbují moč během několika sekund a zůstávají na dotek suché. Zápach není jen zachycen, ale zcela eliminován. Tento adsorpční proces také ničí bakterie.

Bezkonkurenčně ekonomický.
Pouze jeden 7,6 litrový pytel MAGIC Pearls vydrží vaší kočce 8 týdnů. S jinými podestýlkami musíte použít takové množství čtyřikrát.

Pohltí všechny pachy a drží je uvnitř. MAGIC Pearls mají speciální velikost, tvar a složení, které neulpívá na srsti kočky a není vynášeno z kočičí toalety.

Čistota a hygiena
Tato jedinečná podestýlka kompletně a okamžitě adsorbuje tekutý odpad, zamezuje bujení bakterií a zanechává podestýlku bez zápachu a suchou na dotek. Nebudete mít žádné špinavé hromádky nebo znečištěnou náplň WC.

100% bezprašný.
MAGIC Pearls jedinečně vytvořené ze silikagelu je pro vás i pro vaši kočku zdravější. Většina podestýlek obsahuje mnoho prachu, který může dráždit oči a nosní sliznici.

Je to 100% přírodní neparfemovaný silikagel.
Přírodní, netoxický a neškodný pro životní prostředí.

Kočky milují MAGIC Pearls, které zanechávají kočičí toaletu čistou, svěží, suchou a bez zápachu.

Balení:

16 l

Vyhledávání:

Související zboží

Často kupované:

Podobné zboží:

© 2006 webdesign Votava
odkazy