Jsme přímí dovozci OASE, Pontec a Aqua Nova.

  1. Žárovka REPTI PLANET Daylight Frosted 50 W
  2. Žárovka REPTI PLANET Daylight Frosted 50 W
  3. Žárovka REPTI PLANET Daylight Frosted 50 W
  4. Ke stažení (návody, přílohy apod.)


Žárovka REPTI PLANET Daylight Frosted 50 W

pla007-41022

kód výrobce: terarijní žárovka, žárovka do terária, denní, žárovka UVA záření

cena (vč. DPH): 79.00 Kč

skladem u našeho dodavatele
odesíláme za 1-3 pracovní dny

Terarijní žárovka REPTI PLANET Daylight Frosted 50W poskytuje optimální poměr ultrafialového UVA záření, světelného záření a infračerveného (tepelného) záření.
Ideální světlo pro tropická terária. Vytváří lokální výhřevné místo pro plazy a obojživelníky. Zvyšuje vnitřní teplotu terária.

Obsahuje UVA záření, podporuje přirozené fyziologické procesy. Barevné spektrum simuluje světlo deštného pralesa.

Žárovka REPTI PLANET Daylight Frosted poskytuje optimální poměr ultrafialového UVA záření, světelného záření a infračerveného (tepelného) záření a je ideální v kombinaci s UVB a nočními žárovkami (např. Repti Planet Repti UVB, Infrared Heat, Night Heat). Jedná se o širokospektrální žárovku, která podporuje fyziologické procesy jako je např. aktivitu, příjem potravy a rozmnožování. Studené barevné spektrum imituje světlo v tropických oblastech a deštných pralesích. Žárovka je vhodná např. pro tropické žáby, gekony a ještěry.

Při výběru žárovky je nutné zohlednit nejen typ žárovky, ale také druh chovaného zvířete a vzdálenost zvířete od zdroje tepelného záření.

Na žárovky a zářivky se vztahuje běžná záruční doba. Nevztahuje se však na prasknutí světelných vláken nebo prasknutí trubice a unik plynu, které je způsobeno běžným užíváním (standartní doba životnosti je cca 6 měsíců). Záruční doba se může lišit dle jednotlivých států a podléhá místním zákonům a předpisům.

Parametry:

Příkon
50 W
Závit
E27
Značka
Repti Planet
Další varianty terarijní žárovky Daylight Frosted:
Daylight Frosted 50 W
Daylight Frosted 75 W
Daylight Frosted 100 W

Vyhledávání:

Související zboží

Podobné zboží:

© 2006 webdesign Votava
odkazy