Jsme přímí dovozci OASE, Pontec a Aqua Nova.

  1. Nutrafin Carbo Plus CO2
  2. Ke stažení (návody, přílohy apod.)


Nutrafin Carbo Plus CO2

pla101-8500

kód výrobce: Nutrafin Carbo Plus CO2 Hagen

cena (vč. DPH): 2717.00 Kč

odpovědnost za vady: 24.00 měs.

skladem u našeho dodavatele
odesíláme za 1-3 pracovní dny

Kontrolní jednotka s držákem a uhlíkovou deskou, která dodává dostatečné množství uhlíkového dioxinu rostlinám pro zdravý růst.
Sada obsahuje: a) Nutrafin Carbo Plus kontrolní jednotku, b) Nutrafin CO2 držák, c) uhlíkovou desku, d) přísavky.
Hlavní jednotku připojte dodávanými držáky vedle akvária či pod ním a připojte držák, jednotku pak zapojte do elektricé sítě. Držák s uhlíkovou deskou pak pomocí přísavek upevněte na pozici, kterou požadujete, nejlépe co nejhlouběji v akváriu. Kontrolní jednotku pak pomocí regulátoru nastavte na požadovanou pozici. Pokud začínáte tuto jednotku používat, či měníte uhlíkovou desku, nastavte vždy regulátor na nižší výkon a podle potřeby přidávete (max. o jednu jednotku denně), protože uhlík bude více reagovat na začátku.
Jednotka funguje tak, že voda je konvertována do vodíku a kyslíku díky elektrolýze. Vodík stoupá a kyslík se sloučí s uhlíkem v uhlíkové desce a vzniká tak dioxid uhlíku, který se skoro celý rozplyne.
Červená LED dioda se rozsvítí, když držák doslouží, uhlíková deska není už funkční nebo zapojená, nebo když držák desky není dostatečně ponořen. Jedna uhlíková deska vydrží ve 240 l akváriu průměrně 2 měsíce při plném zatížení.
Uhlíkovou desku (101-8501) i držák (101-8502) lze zakoupit samostatně.

Technická data:

Výkon 5,5 - 20 V
CO2 za hodinu: 0,29 g
Velikost kontrolní jednotky: 19,5 x 10 x 4,5 cm
Velikost uhlíkové desky: 18,5 x 6 x 0,8 cm

Podobné zboží:

© 2006 webdesign Votava
odkazy