Jsme autorizovaní prodejci a přímí dovozci OASE, Pontec a Aqua Nova s 30 letou tradicí na našem trhu.

  1. Terarijní box Cricket Pen ExoTerra L
  2. Terarijní box Cricket Pen ExoTerra L
  3. Ke stažení (návody, přílohy apod.)

Terarijní box Cricket Pen ExoTerra L

pla107-PT2287

kód výrobce: terarijní box na cvrčky, faunaboxy, plastové boxy na terarijní zvířata

cena (vč. DPH): 514.00 Kč

odpovědnost za vady: 24.00 měs.

skladem u nás
odesíláme za 1-2 pracovní dny, k vyzvednutí po vyzvání

Faunabox Cricket Pen ExoTerra L je přenosný průhledný plastový box na zvířata. Box je vybaven trubkami na živou potravu pro terarijní zvířata. Exo Terra Cricket Pen je ideální pro bydlení drobných terarijních zvířat a současně i jejich jednoduché krmení živými cvrčky. Cvrčci mají raději tmavé prostory a snadno prolézají trubkami, které jim poskytují úkryt, takže je snadné použít trubky jako dávkovače. Trubky zůstanou na svém místě i po sejmutí víka, což umožňuje snadný přístup a menší šanci na jejich únik.
Přenosný průhledný plastový box s dávkovačem pro přechování, ošetřování a podávání cvrčků.
Kompletní sada péče o cvrčky.
Součástí je miska na vodu a krmivo pro cvrčky. Další krmení pro cvrčky BEAPHAR Cricket Water nebo BEAPHAR Cricket Feed pro cvrčky můžete také dokoupit.

Cvrčci by měli být chováni v dobře větrané místnosti o teplotě v rozmezí 21-24°C s nízkou vzdušnou vlhkost. Vlhkost a teplotu můžete měřit díkyterarijnímu vlhkoměru a teploměru Rept-O-Meter , které lze dokoupit. Udržujte zásobník mimo dosah slunečních paprsků a chladného vzduchu. Vždy udržujte zásobník v čistotě a suchu. Cvrčci by vždy měli mít dostatečnou zásobu kvalitního krmiva a vody, obojí umístěte do přiložených nádobek. Cvrčci nemohou mít přístup k otevřené vodě. Přiložený molitan zabraňuje utonutí cvrčků.

Rozměry: 30 x 20,5 x v.19,5 cm

Vyhledávání:

Související zboží

Často kupované:

Podobné zboží:

© 2006 webdesign Votava
odkazy