Jako přímí dovozci OASE, Pontec a Aqua Nova Vám garantujeme nejniží ceny v ČR!

Garance se týká vybraného sortimentu pro zahradní jezírka, jehož jsme přímí dovozci (OASE, Pontec a Aqua Nova). V případě, že najdete lepší nabídku, kontaktujte nás. Na akční zboží, výprodejové akce se sleva nevztahuje.
  1. Substrát pro osazení Plantation Soil
  2. Ke stažení (návody, přílohy apod.)

Substrát pro osazení Plantation Soil

pla107-PT2770

kód výrobce: substrát do terária, terarijní substrát

cena (vč. DPH): 47.00 Kč

odpovědnost za vady: 24.00 měs.

skladem u našeho dodavatele
odesíláme za 1-3 pracovní dny

Substrát pro osazení Plantation Soil Exo Terra 553g. Terarijní substrát je 100% přírodní materiál, který zvyšuje vlhkost v teráriích. Substrát pro terária je ideální pro přírodní sestavy terárií. Zvyšuje vlhkost v teráriích, jako je např. faunariích a viváriích. Stimuluje přirozené chování spojené s hloubením obydlí a útočišť a je to výživný substrát pro živé rostliny.
Půda pro osazování Exo Terra Plantation Soil je zhotovena ze zhutněného vlákna skořápek kokosových ořechů z míst v tropické Asii. Ideálně zvyšuje vlhkost v teráriu a je zcela bezpečný pro žáby, mloky a zvířata, která si hloubí obydlí a útočiště. Tento substrát může rovněž posloužit jako výživná půda pro sadbu živých rostlin.

Návod:
substrát vložte do 10 l kbelíku a doplňte 3 l vody. Nechte substrát nasáknout po dobu 30 minut, dokud se kokosové vlákno zcela nerozpustí. Rozmíchejte substrát s vodou, aby nevznikly žmolky. Navrstvěte 3 - 5 cm vrstvu substrátu. Pro rostliny nebo zvířata, která si hloubí obydlí do země použijte 10 cm vrstvu. Pokud potřebujete dosáhnout větší vlhkosti substrát po navrstvení pokropte. Pro kontrolu vlhkosti v teráriu můžete použít digitální vlhkoměr ExoTerra 107-PT2477 nebo Rept-O-Meter.

Hmotnost: 553 g

Vyhledávání:Slevy:

Registrujte se a ušetřete.
Velkoobchodní ceník na vyžádání pro zahradní centra, obchodníky a slevy pro realizátory při nákupu na IČO.
Dovážíme

Oase Pontec Záruka čisté vody
Nákup na splátky - zahradní technika

Často kupované:

Podobné zboží:

© 2006 webdesign Votava
odkazy